Imprezy plenerowe i promienniki elektryczne

Jeszcze niedawno zima i z nią związane zimno, były problemem przy organizowaniu imprez plenerowych. Jak wiadomo w namiotach, w których organizowane są tego typu imprezy musi być odpowiednia temperatura. Jednym pomaga alkohol, innym dmuchawy, jednak nie było to idealne rozwiązanie by zadowolić wszystkich bawiących się.

Organizatorzy głowili się, co zrobić by zaspokoić wszystkich podnosząc jednocześnie komfort i prestiż imprez. Świetnym rozwiązaniem okazały się promienniki elektryczne, które dzięki swoim możliwościom rozgrzały nie jedną imprezę.

Dzięki takim promiennikom elektrycznym jest możliwe ocieplenie ogromnych pomieszczeń, ogrzanie dużej ilości ludzi na raz. Stworzone są wręcz na poczet wielkich budynków, konstrukcji.

Promienniki ogrzewają ludzi i przedmioty, nie zaś powietrze. Mimo to, bawiący się odczuwają ciepło i mają wrażenie, że w całym namiocie jest tak ciepło. Prawdą jest jednak, że ciepło wypływające z promienników elektrycznych dla każdego jest inne - dostosowuje się do potrzeb każdego człowieka znajdującego się w obszarze działania promiennika.

Te wspaniałe, nowoczesne rozwiązanie stało się fenomenem takich imprez. Dostarczenie prądu pod sufit namiotu to żaden problem, dzięki czemu metoda ogrzewania za pomocą promienników jest wyjątkowa, komfortowa i nieporównywalna.

Published by